Kierowca kat. B- Kurier- Niemcy. 16.37€ !!!!
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Randstad Deutschland GmbH & Co. KG, Str
13. 8. 2024

Dynamiczna Praca jako Kierowca kat. B- Kurier - Dostawca Paczek
Miejsce pracy: Köln (Gremberghoven) oraz Bergisch Gladbach
Zdobądź cenne doświadczenie w branży logistycznej i ciesz się atrakcyjnymi warunkami pracy!
Termin zatrudnienia: od 1 października do końca grudnia 2024 r.
Co oferujemy?
Wysokie wynagrodzenie: Stawka godzinowa 16,37€ + atrakcyjne dodatki!
Stabilność zatrudnienia: Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
Zakwaterowanie: Komfortowe zakwaterowanie w zorganizowanych przez pracodawcę mieszkaniach (pokoje dwuosobowe) - tylko 350€ miesięcznie.
Elastyczność: Możliwość pracy w nadgodzinach dla dodatkowego zarobku.
Doskonałe warunki pracy: Nowoczesne auta służbowe (BUS) oraz wsparcie ze strony pracodawcy.
Kogo szukamy?
Kierowców z prawem jazdy kategorii B
Osób komunikatywnych: Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom A2).
Osób sprawnych fizycznie: Dobra kondycja fizyczna jest kluczowa w tej pracy.
Kandydatów o nieposzlakowanej opinii: Wymagane zaświadczenie o niekaralności.
Twoje główne zadania:
Dostarczanie radości i uśmiechu: Będziesz odpowiedzialny za bezpieczne i terminowe dostarczanie paczek do naszych klientów.
Dołącz do nas i stań się częścią zespołu!

  • Praca Olsztyn
  • Kurier Olsztyn
  • Kurier rowerowy Olsztyn
  • Kurier (transport) Olsztyn
  • Kat Olsztyn
  • Kierowca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544