Kierowca kat B i C jazda po europie
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
BEEDEE EXPRESS
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS: PRACA DLA KIEROWCÓW KAT.B ORAZ KAT.C
WYNAGRODZENIE: 8 000 - 12 000 zł / mies. brutto
LOKALIZACJA : Gdynia, Chylonia, Pomorskie
ZASIĘG TRANSPORTU: Tylko międzynarodowy
TYP UMOWY: Samozatrudnienie
OBOWIĄZKI:
Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw.
Załadunek i rozładunek towarów.
Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.
Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.
Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.
Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki.
Profesjonalizm w kontakcie z klientami.
Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.
Wymagania:
Ważne prawo jazdy karta kierowcy
Badania lekarskie
Ważny paszport
Świadectwo o nie karalnosci
Mile widziane ADR
KONTAKT : + 48 781-775-700

  • Praca Gdynia
  • Kierowca Gdynia
  • Kat Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678