Kierowca Kat B
  • Działdowo
Działdowo, Działdowo, warmińsko-mazurskie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
27. 4. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmaJAREX  Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowca   Napędza Cię  Energia Tworzenia  i spełniasz poniższe oczekiwania ?  Dołącz do nas !

Obowiązki

  • Przewóz osób na teren/z terenu budowy
  • Transport materiałów na terenie budowy
  • Układanie kabli i rur w wykopach
  • Porządkowanie terenu na budowie
  • Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Rzetelność, terminowość i dyspozycyjność
  • Motywacja i chęć wykonywania pracy
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych
  • przez Spółkę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Niezbędne narzędzia pracy i wyposażenie w ubiór roboczy
  • Zakwaterowanie, ciepły posiłek oraz transport na miejsce pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca na terenie Polski
  • Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres
  • lub kontakt telefoniczny 693-320-996z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Działdowo
  • Kat Działdowo
  • Kierowca Działdowo
  • Działdowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570