Kierowca kat. B - dostawca zakupów | €16.52/h +250€ BONUS
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
OTTO Work Force
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • Zacznij pracę i zgarnij BONUS €250!*
  • Twoim zadaniem, będzie dostarczanie zakupów/zamówień złożonych przez Klientów w sklepie internetowym do domów oraz firm.
  • Będziesz pracować od poniedziałku do soboty (z możliwością pracy też w niedziele z dodatkiem w wysokości 50%) na zmianach porannych, które zaczynają się od 05:00 lub wieczornych, które trwają do 22:30. Dokładny harmonogram znajdziesz w aplikacji myOTTO. W jednym tygodniu będziesz pracować rano, w następnym na popołudniowej zmianie.

szczegóły u naszych rekruterów.

WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kategorii B i umiejętność bezpiecznego prowadzenia samochodu
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Zaangażowanie i miłe podejście do klientów

OFERUJEMY:
  • Bardzo atrakcyjna stawka godzinowa: nawet 16.52 EUR (14.19 EUR +8.1% ATV +8.33% dodatek wakacyjny)
  • Teraz BONUS €250!
  • Dodatek +50% za pracę w niedzielę oraz w godzinach nocnych lub wcześnie rano (przed 6:00)
  • Wysokiej jakości zakwaterowanie z bezpłatnym Wi-Fi
  • Zorganizowany transport do miejsca pracy (rower)
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich z gwarancja godzin!
  • Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Helpdesk telefoniczny czynny 24/7 - nasi koordynatorzy są cały czas do Twojej dyspozycji
  • Zdalny proces rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy
  • Dostęp do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
  • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO lub przejścia na bezpośredni kontrakt z klientem

Aplikuj teraz, a nasz rekruter zadzwoni do Ciebie i przedstawi więcej szczegółów!

  • Praca opolskie
  • Dostawca Strzelce Opolskie
  • Dostawca opolskie
  • Kat opolskie
  • Kat Strzelce Opolskie
  • Kierowca Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377