Kierowca kat. B do Przewozów międzynarodowych. Atrakcyjna stawka. Praca od zaraz
  • Mrągowo
Mrągowo, Mrągowo, warmińsko-mazurskie, Polska
Injobs.Pl Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Naszego zespołu w Mrągowie.

Poszukiwany Kierowca kat. B do Przewozów międzynarodowych  (trasa Polska - Niemcy - Holandia - Belgia)

Miejsce pracy: Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

Numer referencyjny: jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie busów na trasach międzynarodowych
  • Dbanie o bezpieczeństwo i terminowość przewozów
  • Kultura osobista

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu busów

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

48 516 498 297

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp

  • Praca Mrągowo
  • Kat Mrągowo
  • Kierowca Mrągowo
  • Mrągowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941