Kierowca kat. B
  • Ostrzeszów
Ostrzeszów, Ostrzeszów, wielkopolskie, Polska
Adams Group
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • 2-3 trasy tygodniowo;
  • Wyjazdy 1 i 2 dniowe;
  • Załadunek mebli;
  • Kontakt z Klientem;
  • Kompletność i terminowość dostaw - przestrzeganie harmonogramu dostaw i tras;
  • Dbanie o załadowane meble - zabezpieczanie załadunku podczas transportu;
  • Dbanie o powierzone auto i mienie firmowe - przestrzeganie czystości pojazdu, zachowanie sprawności technicznej busa;
  • Regularne przeglądy stanu technicznego pojazdu i raportowanie wszelkich usterek, awarii, zdarzeń na drodze;
  • Korzystanie z aplikacji mobilnych lub systemów telematycznych do komunikacji z dyspozytorem lub zarządzania czasem pracy (aplikacja wewnętrzna);
  • Terminowe i kompletne rozliczanie się z dokumentacji z trasy;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Przestrzeganie zasad i procedur.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy busa do 3,5 tony (relacje krajowe lub międzynarodowe) - warunek konieczny
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją i elastyczność w reagowaniu na zmieniające się warunki drogowe i logistyczne.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Nowe atrakcyjne wynagrodzenie
  • W pełni wyposażony samochód przypisany tylko i wyłącznie do Ciebie !
  • Nowoczesne hale magazynowe
  • Imprezy firmowe i integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prezenty świąteczne

  • Praca Ostrzeszów
  • Kierowca Ostrzeszów
  • Kat Ostrzeszów
  • Ostrzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567