Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HI-TEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje obowiązki:

- Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

- Stały kontakt z Dyspozytorem

- Obrót dokumentów przewozowych

- Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

WYMAGANIA:

Nasze oczekiwania:

- Prawo jazdy kat. B

- Doświadczenie na trasach Międzynarodowych oraz znajomość CMR

- Odpowiedzialność i punktualność

- Uczciwość i przyzwoitość

- Znajomość topografii Europy

- Gotowość do pracy o dyspozycyjność

- Mile widziane posiadanie uprawnień ADR

- Ważny paszport

- Zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:

W zamian oferujemy:

- Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub na działalność gospodarczą

- Nowoczesna flota samochodowa, nowe Sprintery (maksymalny wiek auta to 3 lata)

- Stabilne zatrudnienie, wysokie zarobki oraz terminowość wypłacania wynagrodzeń

- Praca w przyjemniej atmosferze

- Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Wyślij swoje CV za pośrednictwem platformy lub kontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach od 08:00 do 17:00 na nr tel. 724-361-833

  • Praca Warszawa
  • Kurier (transport) Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080