Kierowca kat. B
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, Silesian Voivodeship, Polska
CLEAR.COM sp. z o.o.
1. 10. 2024

Miejsce pracy: Mikołów

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracownika na stanowisko - kierowca / ładowacz zbiórki odpadów segregowanych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy zajmuje się kierowaniem przydzielonym pojazdem oraz odbiorem odpadów segregowanych w workach, z domów jednorodzinnych, objętych trasą wywozową. Pracownik jest również zobowiązany do utrzymania pojazdu w gotowości technicznej - zgłaszanie wszelkich awarii oraz wypełnianie harmonogramów wywozowych.

Jakie będą Twoje obowiązki?

- Prowadzenie pojazdu Ford Transit,

- odbiór odpadów segregowanych według zaplanowanej trasy,

- współpraca w zespole - zbiórka prowadzona jest w ekipach dwuosobowych,

- załadunek i rozładunek materiału.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która:

- posiada prawo jazdy kat. B,

- sumiennie będzie wykonywała swoje obowiązki,

- będzie dbała o powierzone mienie,

- jest nastawiona na pracę zespołową.

Dodatkowymi atutami będą:

- znajomość terenu - Mikołów,

- umiejętność korzystania z aplikacji WhatsApp.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • gwarancje terminowej wypłaty wynagrodzenia,
  • wyposażenie w odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Klauzula informacyjna dla kandydata do pracyZgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CLEAR.COM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Piaskowej 18, 43-215 Jankowice, NIP: 646-293-96-25, REGON: 362907455.

  • Praca Mikołów
  • Kierowca Mikołów
  • Kat Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667