Kierowca kat. B
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
PIKO TRANS Piotr Jaśkowski
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

Stanowisko kierowcy taxi kat. B w Krakowie

Praca polega na korzystaniu z samochodu służbowego z licencją taxi, kierowca ma zapewnione wszystkie narzędzia do pracy, pomagamy uzyskać wszystkie wymagane dokumenty i uprawnienia aby legalnie pracować.

Zapewniamy umowę, podpięcie do aplikacji.

Nasze wymagania

  • Aktualne badania lekarskie i psychotesty świadczące o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy kat. B taxi,
  • Niekaralność,
  • Prawo jazdy kat. B. (min rok),
  • Chęci do pracy oraz czasu na jej realizację - całą resztę nauczymy.

To oferujemy

  • 65% od obrotu dla kierowcy
  • samochód na wyłączność
  • licencję taxi dla kierowcy (my ponosimy koszty)
  • oznakowanie miejskie zgodne z przepisami (my ponosimy koszty)
  • zafiskalizowane ekasy do rozliczeń przejazdów
  • cotygodniowe wynagrodzenie
  • terminowość wypłat - nigdy nie zdarzyły nam się opóźnienia
  • pełne wsparcie techniczne
  • NIE POBIERAMY żadnych opłat za podatki dochodowe, VAT, umowę, naprawy rozliczenia ani żadne inne
  • cotygodniowe premie uzależnione od obrotu (jasny zapis w regulaminie)
  • ubezpieczenie taxi
  • biuro w Krakowie
  • pomoc przy rejestracji kont UBER i BOLT, zorganizowaniu dokumentów etc.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

O nas

SZUKASZ PRACY JAKO KIEROWCA UBER I Bolt I FREENOW ?

Jesteśmy partnerem UBER i BOLT I FREENOW od 7 lat. Posiadamy we flocie 60 samochodów.

Nasza oferta wyróżnia się na rynku jasnymi warunkami współpracy opartymi o regulamin i umowę zlecenie w 2 identycznych egzemplarzach - po jednym dla kierowcy i partnera.

Masz komornika? Porozmawiajmy o tym.

Nie mamy wymaganych ilości kursów typu. "250 kursów / tydzień i auto jest na wyłączność" bądź też "przypisanie do konkretnej firmy gdyż mamy oklejone samochody" - u nas każdy kierowca korzysta z NIEOKLEJONEGO samochodu korzystając z dowolnie wybranej przeze niego aplikacji - czy to Uber, czy Bolt czy Freenow nie ma dla znaczenia.

Są to samochody własnościowe, a nie leasingi także nie ma u nas mowy o ukrytych kosztach, druczkach prawnych itp. - budowaliśmy flotę od zera i znamy ten biznes "od podszewki" w związku z czym gwarantujemy pełne szacunku podejście do każdego z kierowców.

Zaufało nam już ponad 300 kierowców i liczba ta stale rośnie, gdyż sukcesywnie poszerzamy naszą flotę, a zależy nam na dobrej atmosferze wśród kierowców, gdyż Ci pomagają sobie nawzajem i nie ma atmosfery wrogości.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

- wieloletnie doświadczenie podparte zaufaniem wielu kierowców

- każdy kierowca otrzymuje samochód na wyłączność na terenie miasta Krakowa - bez zmienników(!)

- korzystamy z kart paliwowych kilku dystrybutorów paliwa

- zapewniamy wszystkie narzędzia do pracy jako kierowca aby bez obaw jeździć,

- posiadamy zafiskalizowane ekasy od Novitus (Bolt i Freenow) oraz Elzab (Uber) aby móc realizować przejazdy,

- gwarantujemy nie obciążąnie kierowcy żadnymi podatkami dochodowymi czy VAT, - kosztami rozliczeń, umów, najmu pojazdu itp.

- kierowca po podpisaniu współpracy zatrudniony jest na podstawie umowy zlecenie z składkami zdrowotnymi,

- każdy kierowca posiada indywidualny numer boczny taxi oraz swój wypis licencji (my ponosimy pełne koszta),

- my pokrywamy wszystkie koszty napraw samochodów,

- posiadamy biuro w Krakowie gdzie jesteśmy do dyspozycji,

- zapewniamy terminowość wypłat (nigdy nie mieliśmy opóźnień),

- zawsze odbieramy telefony od kierowców.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu : 534065720

Zgodnie z wiodącymi przepisami.

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kat Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567