Kierowca kat. B
  • Kuźnica Czeszycka
, Kuźnica Czeszycka, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Familijna
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Kuźnica Czeszycka (pow. milicki)

Twój zakres obowiązków

  • terminowa dostawa zamówienia według ustalonej logistyki przy zachowaniu wysokiej jakości dostarczanych wyrobów,
  • realizacja planu sprzedaży w sieci sprzedaży hurtowej,
  • minimalizacja ilości zwrotów w obsługiwanym rejonie,
  • relacje z klientami,
  • eksploatacja samochodów dostawczych oraz rozliczenie z ustalonych norm paliwowych,
  • uzupełnianie obowiązującej dokumentacji technicznej zgodnie z przepisami i standardami,
  • ręczny rozładunek dostaw.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • otwartość i komunikatywność,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego min. 3 m-ce.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie między 6000zł a 8000zł brutto z możliwością poprawy warunków finansowych dzięki osiągnięciu dobrych wyników
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • prywatna opieka medyczna - finansowana przez Pracodawcę
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne ceny naszych wyrobów
  • parking dla pracowników
  • bezpłatny posiłek w postaci pysznej zupy dostępnej dla pracowników każdego dnia
  • wsparcie zespołu oraz kierownika na każdym etapie zatrudnienia
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Familijna

Grupa Familijna od ponad 33 lat łączy tradycję z nowoczesnością. W swojej pracy stosujemy podejście skoncentrowane na klienta oraz jego potrzeby, a bogate doświadczenie pozwala nam precyzyjnie na te potrzeby odpowiadać. Dostarczamy wysokiej jakości produkty ze świadomością, że lokalizacja w samym centrum Doliny Baryczy zobowiązuje. Naszą dumą są zdrowe, naturalne i smaczne wyroby, a podziękowaniem zadowolenie konsumenta i lojalność pracownika. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów oraz rozwój, czego efektem jest rosnąca satysfakcja naszych klientów i pracowników.

Za wszystkie aplikacje serdecznie dziękujemy i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Familijna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Kuźnicy Czeszyckiej 11, 56-320 Krośnice | NIP: 9161351695. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się https://familijna.pl/klauzula-rodo/Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Grupa Familijna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, w celu rekrutacji na inne stanowiska pracy, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Grupa Familijna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na inne stanowiska pracy”. Na przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

90 980
16 157