Kierowca kat. B
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
AUTOINVEST GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony
  • Samochody kontenery, plandeki do 8 europalet + winda

Nasze wymagania

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • System pracy 3/4-1 (25 - 28 dni w trasie) - możliwości przedłożenia tras wynagrodzenie netto 7000-7900 miesięcznie
  • Możliwość pracy na własnej działalności

To oferujemy

  • System pracy 3/4-1 (25 dni w trasie) - możliwości przedłożenia tras wynagrodzenie netto 6500-7000 miesięcznie .
  • Podnoszenie klasyfikacji i szkoleń.
  • Możliwość pracy na własnej działalności.

O nas

AUTOINWEST GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki, specjalizujemy się w transporcie części lotniczych i odzieży

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Kat Gdańsk
  • Kat Pruszcz Gdański
  • Kat Nowy Dwór Gdański
  • Kat Starogard Gdański
  • Kat gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584