Kierowca kat. B
  • Białystok
kierowca kat. B
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Kartex
11. 4. 2024

Kartex Wiszowaty i Wspólnicy jest spółką zajmującą się dystrybucją owoców i warzyw na terenie województw podlaskiego i warmińsko- mazurskiego.
Każdego dnia zaopatrujemy sieci sklepów oraz klientów z branży gastronomii w świeże, najlepszej jakości produkty.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca kat. B
Zadania:
- przewóz towaru do klientów spółki,
- załadunek / rozładunek towaru na samochód,
- rozliczanie gotówki, opakowań,
Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy kierowcy,
- aktualnego prawa jazdy kat. B
- znajomości topografii Białegostoku i okolic
Oferujemy:
- praca w godzinach porannych 4-12 pn-sb
- wynagrodzenie od 4000,00 netto
Osoby zainteresowane niniejszą ofertą, zapraszam do wysyłania CV na adres rekrutacja(a)kartex24.pl

  • Praca Białystok
  • Kat Białystok
  • Kierowca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179