Kierowca kat. B
  • Elblag
Elbląg, Elblag, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
JAX Taxi
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kursów z aplikacji FreeNow, UBER, BOLT
  • Bezpieczny transport przewożonych osób i ich bagażu
  • Kulturalne i profesjonalne podejście do klientów
  • Utrzymywanie samochodu w czystości i kontrola jego stanu technicznego

Nasze wymagania

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwskazań do prowadzenia pojazdów
  • Prawo jazdy kat. B od min 1 roku
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie i kultura osobista
  • Znajomość topografii miasta

To oferujemy

  • Pracę od zaraz w najbardziej odpowiadającym wariancie: umowa zlecenie lub umowa o współpracy (własna działalność gospodarcza)
  • Samochód - taksówka wyposażona w taksometr, kasę fiskalną, oznakowana i oklejona jako taxi
  • Wynagrodzenie rozliczane co tydzień lub co miesiąc
  • Elastyczny czas pracy
  • Chcesz jeździć swoim samochodem - zadzwoń, mamy dla Ciebie propozycję

O nas

Jesteśmy partnerem flotowym FreeNow, BOLT i UBER.

  • Praca Elbląg
  • Kierowca Elbląg
  • Kat Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584