Kierowca Kat. B
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
Cargo Speed International Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Obowiązki

  • Firma Cargo Speed International Sp. z o.o. szuka kierowcy na terenie Ostrołęki do przewozu pracowników kolei do i z miejsca pracy.
  • Działamy na terenie całego kraju, więc pracowników wozimy po całej Polsce. Przewozimy najczęściej jednego pracownika, czasami dwóch. Warunki współpracy B2B -aktualna działalność gospodarcza, dajemy samochód segmentu „C”

Wymagania

  • -dyspozycyjność
  • -sumienność
  • -doświadczenie w prowadzeniu pojazdu min. 5 lat
  • -prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Oferujemy

  • Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie
  • Stałą opiekę dyspozytora
  • Terminowe płatności
  • Samochód osobowy segmentu C
  • Dostęp do aplikacji

  • Osoby zainteresowane (mieszkające w Ostrołęce +10 km) proszę o przesłanie nr tel. kontaktowego i krótkiej informacji o sobie. Prosimy o kontakt tylko przez GoWork. Pozdrawiamy, Zespół Cargo Speed International Sp. z o.o.

  • Praca Ostrołęka
  • Kierowca Ostrołęka
  • Kat Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836