Kierowca kat. B - 30-35zł/h brutto - praca dodatkowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Holding1 - Grupa Express
22. 8. 2024

Holding1 to grupa kapitałowa, w którą wchodzą takie spółki jak PGD, Traficar, Express Car Rental, Workeo, Megapolis i wiele innych. Każda spółka ma za zadanie ułatwiać życie i zapewniać usługi bez stresu, bez nadmiernych emocji – prosto do celu.
Dołącz do grona pracowników Holding1 i rozwijaj z nami nowe linie biznesowe pracując elastycznie w jednej z największych organizacji w Polsce.
W związku z rozwojem nowego projektu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kurier - Dostawca Zakupów.
Magazyn - miejsce początkowe i końcowe pracy znajduje się w Marysinie, ul. Akwarelowa 6
Oferujemy
-Wynagrodzenie uzależnione od ilości dostarczonych zamówień - 30-35zł/h brutto
-Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
-Zniżki na produkty Grupy Express
-Niezbędne narzędzia pracy
-Pakiet sportowy
Obowiązki
-Przygotowywanie zakupów oraz dostarczanie ich do klientów na terenie Warszawy
-Zakupy dostarczane są samochodem Renault Master w zabudowie chłodni
Wymagania:
-Posiadasz prawo jazdy kategorii B przynajmniej rok
-Jesteś dyspozycyjny w tygodniu i/lub w weekendy - praca od poniedziałku do soboty w godzinach 4:45-14/13:45-23 - możliwość pracy w wybrane dni tygodnia

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584