Kierowca kat. B
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Food Distribution Service Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca polega na codziennej dystrybucji artykułów AGD i RTV do Klientów po Warszawie i okolicach
  • Dla ekip uprawnionych podłączenia gazowe i elektryczne
  • Dla ekip dedykowanych instalacja mebli AGD pod zabudowę

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Kultura osobista i cierpliwość
  • Zaangażowanie
  • Uczciwość i dyspozycyjność
  • Umiejętności monterskie mile widziane (montaż sprzętu AGD w zabudowie meblowej, montaż TV na ścianie, podłączenia wolnostojących urządzeń)
  • Mile widziane uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Odzież robocza z Logiem Klienta
  • Pracę na autach 3,5t
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod nr tel: 664 779 674 lub 504 504 969

O nas

Firma Transportowa zatrudni Kierowców/ Monterów do dystrybucji artykułów AGD RTV na terenie Warszawy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Food Distribution Service z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Food Distribution Service z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. Stanów Zjednoczonych 51 lok 619. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748