Kierowca kat. B
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

➡ Odpowiedzialność za powierzone mienie

➡ Utrzymywanie pojazdu w czystości i porządku oraz jego regularne mycie i tankowanie

Nasze wymagania

➡ Czynne polskie prawo jazdy kat. B

➡ Aktualne zaświadczenie o niekaralności z Sądu (warunek konieczny) nie starsze niż 30 dniowe

➡ Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy kat. B

➡ Uczciwość

➡ Chęć efektywnej współpracy

➡ Dyspozycyjność i punktualność

➡ Rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy

➡ Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej dobrym (dotyczy obcokrajowców)

➡ Wymagane posiadanie praw/pozwoleń do pracy w Polsce oraz polskiego prawa jazdy (dotyczy obcokrajowców)

To oferujemy

➡ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) lub inny rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

➡ Kwota gwarancyjna, system prowizyjny

➡ Program motywacyjny tzw. System Poleceń Kierowców

➡ Grafik ustalany indywidualnie / system 12h

➡ Firmowy samochód hybrydowy Toyota Corolla lub Suzuki Swace 2024 r. wersja "Style" /kombi

➡ Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, uchwyt, ładowarkę, kartę paliwową Orlen)

➡ Wszystkie koszty eksploatacji po stronie firmy

➡ Bezpłatne przejazdy przez bramki na autostradach A4, A2 i AmberOne A1

➡ Bezpłatny, firmowy parking dla naszych kierowców

➡ Bezpłatną pomoc w uzyskaniu uprawnień

➡ Brak ukrytych opłat, kosztów i weksli in blanco

➡ Pomoc w szybkim wyrobieniu badań lekarskich + zwrot kosztów

➡ Wsparcie 24/7 i pomoc kierowcom w takich sytuacjach jak np. awaria samochodu

➡ Szkolenia wdrażające oraz z przepisów Taxi - dla wszystkich

➡ Jazdę "od zaraz"

➡ Działamy zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa oraz z Ustawą o transporcie drogowym !!!

O nas

Naszą misją jest połączenie tego, co najlepsze w aplikacjach mobilnych i tradycyjnych taksówkach oraz stworzenie nowego poziomu usług na przejrzystych zasadach działania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KOBIETY, SENIORÓW, STUDENTÓW, UCZNIÓW ORAZ OSOBY UCZĄCE SIĘ - NIE DYSKRYMINUJEMY NIKOGO ZE WZGLĘDU NA WIEK, PŁEĆ CZY NARODOWOŚĆ :) PRACA JEST NA TERENIE KRAKOWA

U nas istnieje również możliwość podjęcia współpracy dorywczej lub na okres wakacyjny.

Zapraszamy do rekrutacji kandydatów również z innych regionów.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o. z siedzibą w: Aleja Pokoju 78, 31-564 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: mariola@itctaxi.pl.

  • Praca Kraków
  • Kat Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848