Kierowca kat. B
  • Nowy Sacz
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
MTech Cars
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca kat. "B"- prowadzenie samochodu Renault Master.
  • Załadunek- rozładunek towaru.
  • Zabezpieczanie towaru, prowadzenie kart drogowych i dokumentacji przewozowej.
  • Stały kontakt z pracownikami firmy i spedycji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy kat "B" (kurierzy, dostawcy, przewoźnicy).
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność.
  • Umiejętność obsługi nawigacji.

To oferujemy

  • Przeszkolenie stanowiskowe (szkolenie na bazie z obsługi pojazdu, zabezpieczania towaru, sytuacji drogowych, załadunku i rozładunku poza granicami kraju).
  • Kompleksowe wsparcie pracowników i spedycji przez cały okres próbnej trasy i późniejszej współpracy.
  • Szukamy kierowcy do stałej współpracy- pierwsza próbna trasa na 2 tygodnie.
  • Wynagrodzenie na podstawie stałej stawki obliczanej od ilości przejechanych kilometrów- zaraz po powrocie z trasy.
  • Premiowany system spalania paliwa- po zakończeniu trasy dopłata do wynagrodzenia w umownej kwocie.
  • Własna spedycja i flota (nowe samochody, regularnie serwisowane).
  • Trasy organizowane są w systemie 3 tygodnie w trasie/ 1 tydzień w domu- z uwzględnieniem świąt i dni wolnych od pracy.

O nas

Prowadzimy transport krajowy i międzynarodowy- własna spedycja i flota. Wieloletni pracownicy i stali kontrahenci.

  • Praca Nowy Sącz
  • Kierowca Nowy Sącz
  • Kat Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567