Kierowca kat. B
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Gdybus Sp. z o.o.
31. 7. 2024

Firma transportowa Gdybus Sp. z o.o., poszukuje pracowników na stanowisko:
ilość wolnych miejsc: 3
Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice
Wymagania:
⇒ Prawo jazdy kat B., doświadczenie minimum 3 lata w prowadzeniu pojazdów
⇒ Umiejętność spokojnej, elastycznej i ekonomicznej jazdy busem niepowodującej choroby lokomocyjnej u przewożonych osób
⇒ Dbałość o sprzęt i powierzone mienie
⇒ Wykazywanie się empatią oraz zdolnością do jazdy z osobami niepełnosprawnymi
⇒ Brak nałogów
⇒ Posiadanie aktualnego badania lekarskiego dla kierowcy zawodowego oraz orzeczenia psychologicznego (istnieje również możliwość skierowania na badania przez firmę dla osób, które jeszcze nie posiadają tych zaświadczeń)
Obowiązki:
⇒ Przewóz niepełnosprawnych dzieci i przewóz osób dorosłych na zlecenie ( również na wózkach inwalidzkich) na terenie Gdyni i okolic (woj. pomorskie).
Oferujemy:
⇒ Pracę od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej w godzinach 6.00-9:00 i 13:00-17.00
⇒ Umowę zlecenie / umowa o pracę na czas określony z możliwością jej ewentualnego przedłużenia
⇒ Miesięczne wynagrodzenie: do ustalenia
⇒ Oferta skierowana także do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. W tytule maila proszę podać „Kierowca kat. B”. Więcej informacji pod nr tel 888 606 606.

  • Praca Gdynia
  • Kierowca Gdynia
  • Kat Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567