Kierowca kat. B
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
"ABIS" SP. Z O.O.
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dostarczenie art. biurowych do firm na terenie Warszawy (praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00)
  • utrzymywanie serdecznych relacji z klientem
  • współpraca z Doradcami Klientów Biznesowych i Dyrektorem logistyki

Nasze wymagania

  • możliwość nawiązania współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • (10 000-12 000 + VAT - B2B)
  • posiadanie samochodu dostawczego (bus - Aplikując na stanowisko prosimy o podanie informacji tj.: marka, ładowność i rok produkcji posiadanego samochodu)
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w zawodzie kuriera/kierowcy
  • dobra znajomość topografii Warszawy
  • komunikatywność i życzliwość (mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem)

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie handlowej
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole ludzi z pasją
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

O nas

Jesteśmy firmą działającą od ponad 30 lat na rynku zaopatrzenia w produkty usprawniające codzienną pracę w biurze. Jesteśmy pionierem i liderem e-commerce w naszej branży. Szukamy osób, dla których codzienny efekt działań całego zespołu daje poczucie samorealizacji i satysfakcji.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ABIS Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Gagarina 8 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 2 miesięcy.

  • Praca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667