Kierowca Hopera (kat. B) - krajowe kursy adres-adres z Warszawy!
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Hoper Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Hoper (www.hoper.pl) to sprytny sposób na wygodne podróżowanie po Polsce w modelu „adres-adres”. Przejazd odbywa się między wskazanymi przez pasażera adresami początku i końca podróży znajdującymi się w miejscowościach leżących na trasie Hopera.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu transportowego Hoper poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca kategorii B

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie kursów adres-adres na liniach Hopera z Warszawy,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi pasażerów i godne reprezentowanie marki Hoper,
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywną dystrybucję materiałów marketingowych,
  • dbanie o powierzony sprzęt.

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia – umowa o świadczenie usług kierowania pojazdami (umowa zlecenie) lub B2B,
  • możliwość współpracy na pełen wymiar czasu pracy (średnio 21 kursów/miesiąc) lub dorywczo (od kilku do kilkunastu kursów miesięcznie),
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (9-osobowy minivan Toyota Proace, urządzenie mobilne z aplikacją Hoper Driver, odzież firmowa, zestaw materiałów marketingowych),
  • zakwaterowanie na końcówkach tras (poza miejscem zamieszkania),
  • udział w budowaniu i rozwoju innowacyjnego projektu transportowego,
  • cykl szkoleń wstępnych,
  • 30% rabatu na przejazdy Hoperem,
  • sprawną rekrutację online.

Wymagania:

  • miejsce zamieszkania: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Błonie, Ożarów Mazowiecki lub okolice ww. miejscowości,
  • dyspozycyjność pozwalająca na wykonanie w każdym miesiącu współpracy co najmniej 10 kursów (10 dni pracy), w tym 4 kursów z rzędu (praca wyłącznie w weekendy nie jest możliwa),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do kierowania pojazdem,
  • komunikatywność i bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie w pracę i sumienność.

Oferowane wynagrodzenie:

  • 6000,00 – 7700,00 zł brutto (średnio dla 21 kursów w miesiącu)

Pisemne oferty zawierające CV i klauzulę dotyczącą danych osobowych prosimy wysyłać za pomocą formularza OLX.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045