Kierowca
  • Kraków
Kierowca
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
AUTOSERWIS KACPER PAWLIK
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Dotrzymywanie terminów dostaw.
  • Komunikacja z kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw.
  • Załadunek i czynny udział w zbieraniu paczek.
  • Monitorowanie przesyłek i dostaw.

Nasze wymagania

  • Ważne prawo jazdy.
  • Umiejętność obsługi nawigacji samochodowej.
  • Dobre zarządzanie czasem.
  • Przyjazne nastawienie.
  • Chęć do pracy.

To oferujemy

  • Zapraszamy do współpracy osoby chętne do podjęcia współpracy na umowie o prace lub przewoźników z własną działalnością na B2B.
  • Oferujemy klarowny system rozliczeń na podstawie doręczonych stopów i rozliczenie według FV.
  • Możliwość rozwoju.

O nas

Jesteśmy firma świadcząca usługi przewozu m.in. cateringów dietetycznych. Podejmiemy współpracę z Kierowcami kat. B. Jazda małymi autami typu (berlingo, fiorino, doblo itp.). Transport paczek w systemie nocnym od poniedziałku do piątku, odbiór paczek z magazynu około godz. 23:30 – dostawy na stałym rejonie w obrębie Krakowa (stałe punkty dostaw) do godzin około 6:00-7:00. Rozliczenie od punktu dostawy. Prace można zgrać z inną pracą lub zatrudnić swoich kierowców.

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584