Kierowca Działu Portowego
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
CTL Północ
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

CTL Północ

Spółka Grupy CTL, kompleksowego operatora logistycznego

poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przewóz towarów samochodami ciężarowymi (kat. B + C)
  • obsługa pojazdów specjalistycznych, takich jak traktory i układarki;
  • obsługa HDS (jeśli posiadasz uprawnienia);
  • prace związane z odśnieżaniem w sezonie zimowym/ koszenie traw i inne prace porządkowe w sezonie letnim;
  • obsługa zamiatarki, kosiarki oraz urządzeń multifunkcyjnych;
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do aktualnych zadań

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B+C;
  • posiadanie aktualnej cyfrowej karty kierowcy;
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;
  • dodatkowe uprawnienia na pojazdy ciężarowe, traktory oraz HDS i układarki będą dużym atutem;
  • zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • prywatną Opiekę Medyczną w LuxMed;
  • pakiet MultiSport;
  • bogaty wachlarz świadczeń w ramach ZFŚS;
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego

  • Praca Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Kierowca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667