Kierowca / dostawca Poznań - Plewiska
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, Wielkopolskie, Polska
Rekeep
23. 4. 2024

Rekeep Polska to firma otwarta na różnorodność i zatrudnienie osób także z niepełnosprawnościami. Poszukujemy osób, które dołączą do nas jako pracownik na stanowisku Kierowca-dostawca
Rekeep Polska to firma otwarta na różnorodność i zatrudnienie osób także z niepełnosprawnościami.
Miejsce: Poznań, Plewiska
Godziny pracy: 06:45-17:00
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Poszukujemy osób:
posiadających doświadczenie w kierowaniu pojazdem typu BUS kat. B
odpowiedzialnych za powierzone auto służbowe
posiadających ważną książeczkę sanepidu- warunek konieczny
Obowiązki:
załadunek/rozładunek termosów z żywnością
dostarczenie termoportów z żywnością do określonych placówek.
Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie, umowa o pracę
pracę w firmie, dla której ważny jest szacunek i etyka pracy
terminowe wynagrodzenie
Kontakt - 691-918-987

  • Praca Komorniki
  • Kierowca Komorniki
  • Dostawca Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532