Kierowca - Dostawca
  • śląskie
śląskie, śląskie, Polska
MILKO HURTOWE CENTRUM NABIAŁU WŁODZIMIERZ NATKANIEC
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy wiodącą na rynku FMCG hurtownią  produktów spożywczych.

Opis stanowiska
  • załadunek towarów,
  • dowóz towarów spożywczych do klienta,
  • obsługa klienta (dostarczenie gazetek, przyjęcie reklamacji, rozliczenie płatności),
  • dbałość o czystość samochodu i części ładunkowej.

Wymagania
  • doświadczenia na stanowisku pracy kierowcy - dostarczanie towarów do klientów : sklepy, restauracje, hotele, przedszkola, szkoły,
  • wykształcenia min. średniego,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie,
  • łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy
  • prace w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę (możliwe formy zatrudnienia umowa –zlecenie , działalność gospodarcza),
  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca śląskie
  • Dostawca Siemianowice Śląskie
  • Dostawca Piekary Śląskie
  • Dostawca Ząbkowice Śląskie
  • Dostawca Oborniki Śląskie
  • Dostawca Stronie Śląskie
  • Dostawca Miasteczko Śląskie
  • Dostawca śląskie
  • Kierowca Miasteczko Śląskie
  • Kierowca Stronie Śląskie
  • Kierowca Oborniki Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055