Kierowca / Dostawca
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Zadbano
8. 10. 2024

Zadbano​ to prywatna grupa spółek z branży logistycznej, obsługująca ok. 600 klientów, w tym wielu liderów w swoich branżach. Zarządzamy ponad dwudziestoma centrami logistycznymi w całej Polsce. Realizujemy około miliona zleceń rocznie. Działamy na 9 rynkach europejskich i rozwijamy kolejne
Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca/Dostawca​
Lokalizacja: województwo lubelskie
Twój zakres obowiązków:
transport z wniesieniem towarów pod wskazany adres (praca w 2-osobowej obsadzie)
załadunek i rozładunek towarów
kontakt z klientami
Wymagania:
prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych
odpowiedzialność, rzetelność i profesjonalizm
wysoka kultura osobista
zdolności manualne
Oferujemy:
elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
niezbędne narzędzia pracy
profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
pracę w przyjaznym zespole, w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Praca Lublin
  • Dostawca Lublin
  • Kierowca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238