Kierowca do pracy na platformach Bolt, Uber
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Urban Solution Paweł Urbanek
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Cześć! Poszukujemy kierowcy do pracy na platformach Bolt, Uber.

Jeżeli jesteś studentem i szukasz elastycznej pracy z dogodnym grafikiem, od 20h do 50h tygodniowo !!! dołącz do nas i zacznij zarabiać!

Co tydzień ustalamy grafik według Twoich potrzeb.

WYMAGANIA:
  • Badania lekarskie/psychologiczne na taxi(pomagamy wszystko załatwić) KOSZT PO NASZEJ STRONIE*
  • Prawo jazdy kat. B posiadane minimum od roku
  • Sumienność, punktualność i zaangażowanie

Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV

Dołącz do naszej ekipy i zacznij zarabiać Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy!

OFERUJEMY:
  • Pracę na platformach Bolt, Uber
  • Elastyczny grafik ustalany co tydzień według Twoich potrzeb
  • PłacęLimy nawet 55/45%!!! (całe paliwo po naszej stronie)– połowę zarobionych pieniędzy dzielimy między Ciebie a nas
  • Wsparcie i pomoc w przypadku pytań czy problemów związanych z pracą
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z badaniami lekarskimi.
  • Dostęp do naszej floty samochodów, jeśli nie posiadasz własnego
  • Praca idealna dla studentów
  • BONUSY finansowe za dobre wyniki

  • Praca Rzeszów
  • Kierowca Rzeszów
  • Pracownik na wysokościach Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087