Kierowca do obsługi firm leasingowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • transport do firm leasingowych
  • odprowadzanie aut do serwisów, stacji kontroli, warsztatów
  • wydawanie pojazdów i transport na terenie kraju
  • odbiór samochodów po zakończeniu kontraktu
  • obsługa klientów Premium

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata praktyki w prowadzeniu pojazdów (kat. B)
  • minimum 2 dni robocze do dyspozycji od 7:00 do 19:00
  • niekaralność
  • duże poczucie odpowiedzialności i wysoka kultura osobista
  • dostęp do poczty elektronicznej i smartfon
  • aktywny status studenta

To oferujemy

  • Zarobki uzależnione od ilości wykonanych zleceń
  • Zlecenia na terenie miasta, okolic i całego kraju, czasem za granicą
  • Zwrot kosztów dojazdu poza miastem
  • Dostęp do aut od klasy budget (Toyota Auris) do klasy wyższej Premium (BMW, Mercedes); skrzynie automatyczne i manualne,
  • Szkolenie w zakresie całej procedury obsługi.

  • Praca Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Agent firmy inwestycyjnej Łódź
  • Kierowca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838