Kierowca ciężarówki (m/k/d)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Oetjen Logistik GmbH
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dane podstawowe

Powinieneś znać następujące języki: Niemiecki

Powinieneś posiadać następujące prawo jazdy: CE

Powinieneś/-nnaś wykazać gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy: Nie

Powinieneś posiadać doświadczenie zawodowe: Tak

Poszukujemy

TWOJE zadania

  • Transport towarów i towarów w naszym obszarze transportu lokalnego lub dalekobieżnego
  • Jako członek dużego zespołu codziennie przemieszczasz się na północ
  • Pielęgnacja pojazdu
  • Załadunek i rozładunek ciężarówki

Oferujemy

Zalety w Oetjen

To właśnie Tobie oferujemy

  • Długoterminowa współpraca w rodzinnym przedsiębiorstwie prowadzonym przez właściciela w Rotenburg/Wümme
  • decyzję, czy zostaniesz przez tydzień „na zewnątrz”, czy wieczorem wrócisz do domu
  • rozbudowane szkolenia dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb
  • zróżnicowany, odpowiedzialny obszar odpowiedzialności w firmie zorientowanej na zespół i charakteryzującej się wysoką wydajnością
  • szerokie możliwości szkoleniowe
  • Po krótkim czasie stały samochód ciężarowy w dynamicznym zespole
  • Pokrycie kosztów dalszych modułów kwalifikacji kierowców zawodowych
  • Fitness korporacyjny

Wymagane

MUSISZ to zabrać ze sobą

  • Prawo jazdy kategorii CE lub 3
  • ważne moduły kwalifikacji zawodowych kierowców i ważną kartę kierowcy
  • Obsługa i działania zorientowane na klienta oraz nienaganny wygląd (kontakt z klientem)
  • Odpowiedzialne postępowanie z obowiązującymi przepisami prawnymi (np. zabezpieczenie ładunków, czas pracy, jazdy, odpoczynku itp.)
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Praca Łódź
  • Kierowca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567