Kierowca ciężarówki C+E
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
EWAR GRĄDZCY SPÓŁKA JAWNA
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zatrudnię kierowcę w systemie pracy 2/1 tygodnia lub 17 dni na 4 na firankach w transporcie międzynarodowym na terenie UE. Główne kierunki to: Austria, Francja, Niemcy, Beneluxy, Włochy.
  • Praca od zaraz.
  • Baza firmy w Grójcu.

Nasze wymagania

  • Oczekiwania od kandydatów:
  • - minimum roczne doświadczenie
  • - aktualne badania lekarskie oraz psychotechniczne,
  • - dbałość o powierzony sprzęt, rzetelność i odpowiedzialność
  • Punktualność

To oferujemy

  • -wyjazdy 2/1 tydzień lub 17 dni na 4 w domu
  • -Startujemy i wracam do Grójca zestawem
  • -sposób rozliczenia dniówka
  • -stabilne i dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • -nowoczesne i serwisowane auta z nawigacją na wyposażeniu.
  • -przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • 00 48 600967276 Artur

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536