Kierowca ciężarówki C+E
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
TRANSPORT CIĘŻAROWY BARTOSZ ŁUKASZEWICZ
24. 9. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca na cementowozie
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Maksymalnie 2-3 pauzy w aucie w tygodniu

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miła atmosfera
  • Możliwa praca w różnych trybach zmianowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy wrocławską firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 2008 roku.

Specjalizujemy się w transporcie materiałów sypkich m.in. cementu, popiołu, mączki wapiennej.

Kapitał ludzki to fundament naszej firmy.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Kierowca cementowozu. Praca na cały etat lub pół etatu

Co oferujemy?

- Możliwość pracy na zmianie dziennej, bądź nocnej

- Wyjazdy jednodniowe lub dwudniowe

- Podwójne obsady z codziennym powrotem do domu

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie

- Szkolenia

- Pracę w Polsce lub na trasach przygranicznych

- Baza samochodów w okolicy ul. Karmelkowej

- Przyjemną i partnerską atmosferę

Jeśli posiadasz:

-aktualne prawo jazdy kat. C + E

-kartę kierowcy

-ukończony kurs na przewóz rzeczy

A przy tym jesteś:

-uczciwy,

-terminowy

-zaangażowany w powierzone obowiązki

Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z przyjemnością!

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez TRANSPORT CIĘŻAROWY BARTOSZ ŁUKASZEWICZ z siedzibą w: Henryka Hipolita Rodakowskiego 23, 51-637 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: transportbetonu@o2.pl.

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Specjalista ds. e-commerce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192