Kierowca ciężarówki C+E
  • Wojnicz
Wojnicz, Wojnicz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Firma Transportowa AUTOTRANS Krzysztof Sumara
1. 10. 2024

Miejsce pracy: Wojnicz

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pojazdem kategorii C+E Autotransporter tandem Kaessbohrer.
  • Realizacja tras krajowych i zagranicznych.
  • Troska o powierzony sprzęt.
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy.
  • Praca w systemie tygodniowym.
  • Wykonywanie zadań transportowych.

Nasze wymagania

  • Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E.
  • Doświadczenie w zawodzie.
  • Ukończony kurs na przewóz towarów.
  • Gotowość do długotrwałej współpracy.
  • Posiadanie odpowiednich kwalifikacji do przewozu towarów.
  • Możliwość przyuczenia.

To oferujemy

Dlaczego warto z nami pracować?

-Stabilność i rozwój: Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia!

-Przyjazna atmosfera: Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy pracownik jest ważny i ma wpływ na rozwój firmy.

-Elastyczność: Dostosowujemy nasze rozwiązania do potrzeb pracowników.

O nas

Dołącz do naszego zespołu w Autotrans! Wiodącej firmy transportowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze transportowej, zapewniając najwyższą jakość usług dla naszych klientów.

  • Praca Wojnicz
  • Kierowca Wojnicz
  • Wojnicz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667