Kierowca ciężarówki C+E
  • Orzechówek (pow. zgierski, gm. Stryków)
łódzkie, Orzechówek (pow. zgierski, gm. Stryków), łódzkie, Polska
TAGO DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Dostarczanie towarów zgodnie z dyspozycją działu logistycznego Polska oraz Czechy
  • Wykonywanie wszystkich czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem
  • Obsługa wózków widłowych
  • Raportowanie dotyczące ewentualnych awarii lub problemów technicznych z pojazdem

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat C+E wraz z niezbędnymi uprawnieniami do przewozu towarów,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego
  • podstawowe umiejętności i wiedza z zakresu eksploatacji i obsługi samochodów ciężarowych,,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt,
  • doświadczenie w pracy jako kierowca

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Praca w miłej, nie korporacyjnej atmosferze, w pomocnym zespole

  • Praca łódzkie
  • kierowca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584