Kierowca ciężarówki C+E
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
PROFIL-SHIPYARDS CHUDZIŃSKA SKA sp.k.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy i powiększającą się flotą zatrudnimy do pracy kierowców kat. C+E w TRANSPORCIE KRAJOWYM, KONTENERY
  • Prowadzenie ciężarówki zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed każdą trasą
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej i logistyki
  • Utrzymywanie czystości i porządku w kabinie oraz na naczepie

Nasze wymagania

  • WYMAGANIA:
  • Aktualne prawo jazdy kategorii C + E,
  • Aktualna karty kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej,
  • Dobra organizacja pracy, znajomości obsługi tachografu oraz przepisów o czasie pracy i jazdy,
  • Dbałość o powierzony sprzęt,
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • OFERUJĘ:
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • Nowoczesny tabor ( FORD F-MAX), auto przepisane do kierowcy,
  • Pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowcy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Praca w cenionej firmie, z przyjaznym zespołem współpracowników i indywidualnym podejściem do każdego pracownika.
  • ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY, POZDRAWIAM :)

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Specjalista ds. e-commerce Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584