Kierowca ciężarówki
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Lower Silesian Voivodeship, Polska
P.H.U. "KADA" Eksport- Import Mirosław Dziewulak
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania:

-Prawo jazdy C+E.

-Karta kierowcy.

-Świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy.

-Doświadczenie w transporcie międzynarodowym.

-Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

-Przejrzysty system wynagrodzenia.

-Nowoczesny tabor, ciągnik przypisany na stałe do kierowcy.

-Regularne trasy i powroty do bazy.

-Wszystkie weekendy w domu.

Przedsiębiorstwo KADA posiada własny warsztat oraz myjnie samochodów ciężarowych.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E.
  • Karta kierowcy.
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy.
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym.
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przejrzysty system wynagrodzenia.
  • Nowoczesny tabor, ciągnik przypisany na stałe do kierowcy.
  • Regularne trasy i powroty do bazy.
  • Wszystkie weekendy w domu.

O nas

  • Praca Jelenia Góra
  • Kierowca Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567