Kierowca ciężarówki
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TLH sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ KAT C+E "jazda wokół komina ",max do 100 km od Warszawy, PRACA WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE, wynagrodzenie dniówki, z innych województw dodatek na paliwo na dojazdy do Warszawy, praca na stałe soboty niedziele wolne, zestaw mega naczepa plandeka, umowa o pracę, tylko kierowca z doświadczeniem, 95% załadunki tyłem bez spinania ładunku, to nie jest kurierka, WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU 664 507 507

Nasze wymagania

  • ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ KAT C+E "jazda wokół komina ",max do 100 km od Warszawy, PRACA WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE, wynagrodzenie dniówki, z innych województw dodatek na paliwo na dojazdy do Warszawy, praca na stałe, soboty niedziele wolne, zestaw mega naczepa plandeka, umowa o pracę, tylko kierowca z doświadczeniem, 95% załadunki tyłem bez spinania ładunku, to nie jest kurierka, WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU 664 507 507

O nas

TRANSPORT KAT C+E

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584