Kierowca ciężarówki
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
"GNOM" sp. z o.o.
20. 9. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Gotowość do wyjazdów w ramach Akcji Zima.
  • Zimowe utrzymanie dróg i chodników (posypywanie, odśnieżanie pługiem).
  • Podstawowa obsługa osprzętu, takiego jak solarki i pługi.

Nasze wymagania

  • Operator Pługoposypywarki (C/C+E)
  • Operator Ciągnika (B/T)
  • Z doświadczeniem lub bez

To oferujemy

  • Umowę zlecenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe za dyspozycyjność.
  • Dodatkową stawkę za każdy wyjazd w ramach zimowego utrzymania.
  • Szkolenie z obsługi pługa, solarki oraz technik wykonywania pracy.

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w utrzymaniu infrastruktury drogowej na terenie całego kraju. W związku z nadchodzącym sezonem zimowym 2024/2025 poszukujemy osób na stanowiska:

Operator Pługoposypywarki (C/C+E)

Operator Ciągnika (B/T)

do pracy przy zimowym utrzymaniu dróg na terenie miasta Łodzi.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy lub masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: ‭697 071 365‬

  • Praca Łódź
  • Kierowca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045