Kierowca ciężarówki
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
WAROWNY GRZEGORZ "J&G Grzegorz Warowny"
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ciężarówki zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego oraz z uwzględnieniem ograniczeń dotyczących ciężaru i rozmiarów pojazdu
  • Bezpieczne i odpowiednie załadowanie towarów na ciężarówkę, włącznie z zabezpieczeniem ładunku przed przemieszczaniem się w trakcie podróży
  • Zamocowanie ładunku zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i przewozu
  • Prawidłowe zabezpieczenie awaryjne pojazdu w przypadku postoju lub zatrzymania na drodze
  • Wykonywanie regularnego utrzymania pojazdu, w tym sprawdzanie stanu technicznego, tankowanie, uzupełnianie płynów eksploatacyjnych
  • Zgłaszanie wszelkich usterek, uszkodzeń lub nieprawidłowości technicznych pojazdu
  • Prowadzenie dokumentacji niezbędnej do rejestrowania przebiegu podróży, czasu prowadzenia, przewożonego ładunku i innych informacji związanych z działalnością transportową
  • Współpraca z pracownikami magazynu, firmami spedycyjnymi lub innymi partnerami biznesowymi w celu skoordynowania dostaw i odbioru towarów
  • Monitorowanie i przestrzeganie terminów dostaw, dbanie o punktualność i zgodność z umowami transportowymi
  • Zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy i unikanie sytuacji ryzykownych
  • Dbanie o czystość i porządek wewnątrz i na zewnątrz pojazdu
  • Zapewnienie odpowiedniej komunikacji i relacji z innymi użytkownikami drogi, pracownikami firmy i klientami

Nasze wymagania

  • Posiadania prawa jazdy kategorii C
  • Doświadczenia w zawodzie kierowcy ciężarówki
  • Znajomości przepisów drogowych i przewozu towarów
  • Umiejętności prawidłowego i bezpiecznego prowadzenia ciężarówki
  • Znajomości obsługi technicznej pojazdu oraz umiejętność drobnych napraw
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność planowania tras
  • Umiejętność współpracy z innymi członkami załogi i klientami
  • Dobra znajomość topografii i umiejętność korzystania z nawigacji satelitarnej
  • Odpowiedzialności i sumienności w dostarczaniu towarów na czas
  • Umiejętność komunikacji w języku polskim lub angielskim

O nas

W Sprawie pracy proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny pod numer: 501728037

  • Praca Sosnowiec
  • Kierowca Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836