Kierowca ciężarówki
  • Święta Katarzyna
, Święta Katarzyna, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Święta Katarzyna (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wywóz nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych (szamb) na terenie gminy Siechnice.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • prawo jazdy kat. C, B, doświadczenie w zakresie obsługi i pracy na samochodzie ciężarowym;
  • kurs na przewóz rzeczy;
  • aktualne orzeczenie psychologiczne;
  • świadectwo kwalifikacji,
  • dyspozycyjność;
  • komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • inne wymagania: znajomość mechaniki, obsługi pojazdów samochodowych, mile widziane doświadczenie zawodowe;
  • dodatkowym atutem będą posiadane uprawnienia do operowania koparko - ładowarką, ciągnikiem rolniczym z przyczepą;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiet medyczny;
  • Pracę w miłej atmosferze;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838