Kierowca ciężarówki
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódź Voivodeship, Polska
Z.H.U.P. "AGROMAL" GRZEGORZ MALEWSKI
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Sieradz

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie UE
  • główne trasy: Polska - Niemcy i Polska - Czechy
  • praca przez cały rok (bez sezonowości)
  • praca w systemie tygodniowym
  • rozpoczęcie i zakończenie pracy w określonym miejscu
  • troska o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • Ważność dokumentów (prawa jazdy, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy)
  • Doświadczenie w transporcie drogowym
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na trasach międzynarodowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przypisanie jednego auta na stałe z pełnym wyposażeniem
  • stałe trasy
  • możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • dobrze zorganizowana praca - kierowca otrzymuje wytyczne

O nas

FIRMA TRANSPORTOWA Z 35-LETNIM DOŚWIADCZENIEM NA RYNKU ZATRUDNI KIEROWCĘ C+E Z DOŚWIADCZENIEM W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM (EUROPA ZACHODNIA). OFERUJEMY WYSOKIE I TERMINOWE WYNAGRODZENIE TEL. 602710616.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Z.H.U.P. AGROMAL.”

  • Praca Sieradz
  • Kierowca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584