Kierowca ciągnika w szkółce drzew - Holandia
  • Strzelin
Strzelin, Strzelin, Dolnośląskie, Polska
BAM Works
9. 5. 2024

Praca polega głównie na prowadzeniu traktora na powierzchni rolniczej, użytkowaniu małych maszyn do użyźniania gleby oraz pomocy zespołowi przy pracach związanych z sadzeniem roślin.
Co oferujemy?
Zatrudnienie na holenderskiej umowie w firmie BAM Works B.V.
Twoje wynagrodzenie będzie składało się z następujących kwot:
-Wynagrodzenie na start brutto w wysokości 13,27 € za godzinę.
-Tygodniowa wypłata w euro
-Potrącenie na ubezpieczenie zdrowotne: 35,56 € tygodniowo
-Czynsz za zakwaterowanie: 106 euro tygodniowo
Obowiązki
-Głównym obowiązkiem jest prowadzenie traktora;
-Operowanie małymi maszynami rolniczymi,
-Pomoc zespołowi w sadzeniu roślin i krzewów
Czas pracy
Harmonogram pracy od poniedziałku do soboty, od godziny 07:30 do 18:00.
Czego oczekujemy od Ciebie?
-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym
-Doświadczenie w pracy rolniczej z ciągnikiem
-Gotowość do pracy minimum 50 godzin tygodniowo (możliwe więcej)
-Zaświadczenie o niekaralności.

  • Praca Strzelin
  • Kierowca Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246