KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (C+E)
  • Kielce
Kielce, Podporucznika Zbigniewa Kruszelnickiego "Wilka" 150, 25-669 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
F.H.U. "AUTO-R" MICHAŁ MOĆKO
16. 3. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg. stanowiska

Inne wymagania
Wymagania:
prawo jazdy C+E, doświadczenie w pracy jako kierowca, karta do tachografu, aktualne uprawnienia, pozytywne nastawienie do pracy.
Opis stanowiska:
praca w transporcie krajowym od poniedziałku do piątku, jazda w pojedynczej obsadzie, praca na zestawie ciągnik + firana, często powtarzalne trasy.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, terminowe wypłaty wynagrodzenia, przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy, praca pod spedytorem zatrudnionym w firmie, zadbany i technicznie sprawy sprzętu, ubezpieczenie grupowe dla chętnych.
Wszystkich szczegółowych informacji udzielę telefonicznie lub na spotkaniu.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Kielce
  • Kierowca Kielce
  • Specjalista ds. e-commerce Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030