.
Kierowca C+E - wywrotka
  • Bolesław
Kierowca C+E - wywrotka
Bolesław, Bolesław, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Marian Ścigaj USŁUGI TRANSPORTOWE
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca C+E - wywrotka

Miejsce pracy: Bolesław (pow. olkuski)

Twój zakres obowiązków

  • Witam, szukam kierowcy z doświadczeniem, ciągnik siodłowy marki Scania z naczepą wywrotką. Jazda od poniedziałku do Piątku, w zależności od zapotrzebowania od 8 do 12 godzin dziennie, jazda na stałych trasach.

Nasze wymagania

  • Witam, szukam kierowcy z doświadczeniem, ciągnik siodłowy marki Scania z naczepą wywrotką. Jazda od poniedziałku do Piątku, w zależności od zapotrzebowania od 8 do 12 godzin dziennie, jazda na stałych trasach.

To oferujemy

  • Witam, szukam kierowcy z doświadczeniem, ciągnik siodłowy marki Scania z naczepą wywrotką. Jazda od poniedziałku do Piątku, w zależności od zapotrzebowania od 8 do 12 godzin dziennie, jazda na stałych trasach.

  • Praca Bolesław
  • Kierowca Bolesław
  • Bolesław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach


    106 427
    20 544