Kierowca C+E, wyjazdy w kółkach, PL-CZ-DE
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Raben Transport Sp. z o.o
16. 9. 2024

Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych i europejskich trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

Opis stanowiska:

  • Realizacja zleceń transportu krajowego i międzynarodowego Polska Zachodnia, Niemcy i Czechy
  • Wyjazdy z Osłej
  • Obsługa sklepów Action - ok. 4 punktów rozładunkowych
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy
  • Dbałość o powierzony ładunek, towar załadowany na wózkach​
  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
  • Gwarantujemy urlop w okresie wakacyjnym

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 6 miesięcy
  • Posiadanie prawo jazdy kat. CE + Kartę Kierowcy
  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

Oferujemy:

  • Terminowy system wynagradzania (podstawa + premia + rozliczenie delegacji), rozliczane zgodnie z pakietem mobilności
  • Umowę o pracę
  • Liczne Benefity ( m.in. dodatki na święta, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, zniżki na paliwo)
  • Telefon komórkowy do prywatnego użytku
  • Ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą
  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor,
  • Miłą atmosferę
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)

  • Praca Legnica
  • Kierowca Legnica
  • Specjalista ds. e-commerce Legnica
  • Pracownicy uczelni w Polsce Legnica
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Legnica
  • Doradca podatkowy w Polsce Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567