Kierowca C+E -w transporcie międzynarodowym- baza miejscowość Chynowa
  • Gostyń Łobeski
zachodniopomorskie, Gostyń Łobeski, zachodniopomorskie, Polska
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Aplikuj już dziś i pracuj dla najlepszych! PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w rekrutacji kierowców. Dla naszego klienta poszukujemy KIEROWCY kat. CE w transporcie międzynarodowym- Skandynawia. Miejsce bazy: Chynowo, Szczecin. Miejsce rozpoczęcia racy i zakończenia, może być w tych miejscowościach. Pojazd można parkować pod domem lub okolicach miejsca zamieszkania

Obowiązki

  • Transport towaru
  • Wypełnienia dokumentacji przejazdu
  • Przygotowanie pojazdu do transportu
  • Konserwacja pojazdu

Wymagania

  • Min . 6 miesięcy doświdczenia
  • Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95)
  • Podstawowy angielski lub niemiecki mile widziany
  • Karta kierowcy do tachografu
  • Kategoria C+E

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreslony
  • Praca według systemu/grafiku
  • Praca w systemie 12/3-4 dni wolnego
  • Pojazd - chłodnia, kierowcy się zmieniają
  • Zarobki 10000 zł/ netto

  • Kierowca nie rozładowuje ani nie załadowuje pojazdu , tylko zabezpiecza przed wyjazdem

  • Praca zachodniopomorskie
  • kierowca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238