Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Usługi transportowe Krzysztof Mysza
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Dzień dobry,
  • Zatrudnię kierowcę w ruchu międzynarodowym C+E (ciągnik siodłowy+ naczepa typu MEGA )
  • Wyjazdy z Krakowa/Niepołomic na:Niemcy,Austria,Węgry itp. (powtarzalni odbiorcy) ładunki powrotne na Kraków/Niepołomice (okolice) również powtarzalni klienci.
  • Wywozimy towar z jednych magazynów, towary lekkie przeważnie
  • Wyjazdy w poniedziałek (w nocy lub nad ranem)
  • Powroty co piątek.
  • Jeżeli klient wymaga wyjeżdżamy sporadycznie w niedzielę lub skończymy w sobotę.
  • Możliwość podjęcia pracy na tzw. "tygodniówki" lub na system dwa tygodnie w trasie, kwestia dogadania najlepiej przez telefon.
  • Volvo automat +naczepa typu MEGA

Nasze wymagania

  • Wymagamy:
  • - aktualne prawo jazdy: kategoria C+E
  • - ważna karta kierowcy
  • -aktualne badania oraz orzeczenie psychologiczne
  • -świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy
  • -uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • -dbałość o powierzone mienie.
  • Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie.

To oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zestaw przypisany do kierowcy

O nas

Nasza firma działa na rynku transportowym od 1994r. Zajmujemy się międzynarodowym i krajowym przewozem wszelkiego rodzaju ładunków.

Dysponujemy własnymi samochodami ciągnik siodłowy + naczepa typu STANDARD oraz MEGA (dł. 13,6 m / szer. 2,5 m / wys. 3 m) o ładowności do 25 ton.

W naszym taborze posiadamy również busa do 3,5 tony o wymiarach przestrzeni ładunkowej: (dł. 4,2m / szer. 2m / wys. 2,5m

Naszą firmę cechuje:

-rzetelność,

-uczciwość,

-terminowość,

-sumienność,

-szybka realizacja zleceń,

-dobra znajomość rynku transportowego.

Zapraszamy do współpracy.

Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie.

  • Praca Niepołomice
  • Kierowca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567