Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym
  • Słubice
Słubice, Słubice, Województwo lubuskie, Polska
Vos Logistics Polska
16. 9. 2024

Vos Logistics specjalizuje się w dostarczaniu usług transportowych i logistycznych. Grupa Vos zatrudnia około 3000 pracowników w 30 oddziałach na terenie całej Europy. Firma dysponuje nowoczesną flotą 1300 pojazdów, 4500 jednostek transportowych oraz 325,000 m2 powierzchni magazynowej.

Siła Grupy Vos tkwi w połączeniu innowacji, wysoko rozwiniętej sieci europejskich połączeń, systemów informacyjno-komunikacyjnych i jakości świadczonych usług.

Obecnie do naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  •  Wykonywanie zleceń transportowych przydzielonych przez dedykowanego menedżera
  • Przestrzeganie czasu pracy i przepisów ruchu drogowego w danym kraju – SAFETY FIRST!
  • Prawidłowe zabezpieczanie przewożonego towaru
  • Dostarczaniu dokumentacji w zakresie realizacji zadań przewozowych
  • Dbaniu o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego pojazdu

Oczekujemy:

  • Posiadasz ważne prawo jazdy kat. C+E oraz kartę kierowcy – WSPANIALE! To dobry początek :)
  • Doświadczenie jest jak najbardziej pożądane, min 1 rok na pojazdach 40 ton
  • Jesteś zaangażowany i zmotywowany do pracy a ze swoich obowiązków wywiązujesz się sumiennie i terminowo – takich współpracowników nam trzeba!
  • Jeśli znasz język angielski to zdecydowanie będzie Twój dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Stabilną umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Elastyczne systemy pracy w trasach międzynarodowych
  • Wynagrodzenie zgodne z Pakietem Mobilności, premie i nagrody, dodatki, bonusy rekomendacyjne – ZAWSZE PŁATNE NA CZAS
  • Karty paliwowe i płatnicze na wydatki służbowe
  • Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami czasu pracy
  • Całodobowa opieka dedykowanego menedżera floty w wyznaczaniu tras, parkingów, obsługi technicznej i kontaktu z klientem
  • Prywatna opieka zdrowotna i ubezpieczenie grupowe na życie
  • Transport do / z pracy firmowymi busami na koszt pracodawcy
  • Wysokiej jakości zaplecze socjalne w bazach zagranicznych(kuchnia, pralnia, prysznice, noclegi, pokoje rekreacyjne)
  • Nowoczesna flota ciężarówek(MAN, Scania, Mercedes, Volvo)
  • Kompleksowe, kilkudniowe szkolenie wdrażające dla nowych osób
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy
  • System pracy 3/1, 4/1, 4/2

  • Praca Słubice
  • Kierowca Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567