Kierowca C+E - Transport Międzynarodowy Baza Zembrzyce
  • Zembrzyce
Zembrzyce, Zembrzyce, małopolskie, Polska
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Aplikuj już dziś i pracuj dla najlepszych! PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w rekrutacji kierowców. Dla naszego klienta poszukujemy KIEROWCY kat. C+E w transporcie międzynarodowym Miejsce bazy: Bielsko-Biała. Trasy Europa Zachodnia, trasy powtarzalne, system 3/1. Zakwaterowanie po stronie pracodawcy

Obowiązki

Wymagania

  • Min . 6 miesięcy doświadczenia
  • Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95)
  • Podstawowy angielski lub niemiecki mile widziany
  • Karta kierowcy do tachografu
  • Kierowca C+E

Oferujemy

  • Kategoria C+E
  • umowa o pracę na czas nieokreślny
  • Praca według systemu/grafiku
  • Praca w systemie 3/1
  • zarobki d0 9000 netto/ miesięcznie
  • trasy- Europa Zachodnia
  • Przelew na konto do 10 następnego miesiąca
  • Pracodawca gwarantuję zakwaterowanie

  • Praca Zembrzyce
  • Kierowca Zembrzyce
  • Zembrzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238