Kierowca C+E (Ruchome Podłogi)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
"GAJEK TRANSPORT " EDYTA GAJEK
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Praca w transporcie międzynarodowym.
  • Praca na naczepach samowyładowczych do przewozu materiałów sypkich i paletowych tzw. walkingfloor / ruchoma podłoga.
  • Preferowany system pracy 3/1.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w transporcie międzynarodowym EU.
  • Prawo jazdy: Kat. C+E.
  • Wymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej.

To oferujemy

  • Ciągniki Scania Euro 6 (klima postojowa, pakiet komfort dla kierowcy).
  • Wynagrodzenie: 430 zŁ netto / dzień.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Firma Gajek Transport powstała w 1997 roku. W roku 2004 rozpoczęliśmy działalność w branży transportowej. Przedsiębiorstwo na początku działalności zajmowało się transportem cementu luzem, stali oraz ładunków paletowych.

Wraz z rozwojem działalności firma poszerzała swoją ofertę i zasięg działania. Obecnie naszym własnym taborem realizujemy głównie zadania transportowe polegające na przewozie materiałów sypkich w tym głównie produktów pochodzących z recyklingu i produktów pochodzenia zwierzęcego Kat. 1, Kat. 2 i Kat.3 oraz towary niebezpieczne ADR.

W 2012 roku firma Gajek Transport rozszerzyła zakres działalności o usługi spedycyjne i logistyczne.

Otwarcie działu Spedycji umożliwiło nam w sposób kompleksowy wykonywać zlecenia naszych Klientów.

W połowie 2016 roku otworzyliśmy nowe biuro w miejscowości Masłońskie, które jest obecnie siedzibą naszej firmy.

Firma Gajek Transport stale się rozwija świadcząc największej jakości usługi transportowe o zasięgu europejskim.

Adres firmy: Gajek Transport 42-360 Poraj , Armii Krajowej 75A

  • Praca Katowice
  • Kierowca Katowice
  • Specjalista ds. e-commerce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678