Kierowca C+E Niemiecka Umowa System 3/1
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Lower Silesian Voivodeship, Polska
GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego typu C+E po trasach międzynarodowych
  • System pracy: 3/1
  • Realizacja zleconych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
  • Pilnowanie stanu technicznego pojazdu i ewentualne zgłaszanie usterek
  • Współpraca z dyspozytorem w zakresie organizacji tras i rozładunku towaru
  • Dbanie o dokumentację związaną z transportem (np. zapisy tachografu, dokumenty przewozowe)
  • Zachowanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Orzeczenie lekarskie i aktualne badania psychologiczne
  • Dokumenty potwierdzające brak zakazu wykonywania zawodu kierowcy

To oferujemy

  • Baza: Zgorzelec,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozliczenie podstawy + pakietu mobilności zawsze do 10-tego każdego miesiąca,
  • Zniżki na paliwo – bo wiemy, że każda złotówka na koncie się liczy,
  • Rabaty na posiłki z oferty gastronomicznej naszych stacji i restauracji – bo na pustym żołądku nie da się jeździć,
  • Medicover Sport – zdrowie jest najważniejsze,
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna – dbamy o Ciebie i Twoich bliskich.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Hej! Szukasz pracy, która nie jest tylko pracą, ale przygodą na kołach? Jesteś na właściwej drodze! Eurotrade 24 GmbH., zaprasza na pokład!

Kogo szukamy?

Pasjonatów 12 kółek, gotowych na międzynarodowe trasy. Jeśli kierownica to Twoje naturalne środowisko, a na widok ciężarówki serce bije Ci szybciej, to właśnie Ciebie potrzebujemy jako Kierowca zawodowy C+E.

O nas

Eurotrade 24 GmbH., jest jedną z flagowych firm transportowych. Dlaczego warto z nami jechać? U nas nie ma mowy o zmartwieniach – ani finansowych, ani sprzętowych. Masz gwarancję stabilności, solidności i bezpieczeństwa. Baza w Zgorzelcu to nasz start do międzynarodowych przygód.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Jelenia Góra
  • Kierowca Jelenia Góra
  • Specjalista ds. e-commerce Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851